Reklamlar

Şok 18 – 24 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 18 – 24 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğunu sizlerle paylaştı. 

18-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan indirimli ürünlere gelin hep birlikte göz atalım. Herkesin merak ettiği Şok market sonunda 18-24 Nisan tarihleri arasında indirim yapacağı ürünleri yayınladı.

Reklamlar

Herkesin gözü kulağı 18-24 Nisan ayı ürünler kataloğunda. Kataloğu incelediğimiz takdirde ilk göze çarpan elektrikli ayaklı ızgara. Özellikle mangal severler için kaçırılmayacak bir üründür. Kataloğu incelemeye devam ettiğimiz zaman diğer bir ürün kamp sandalyesidir. Tatili seviyor musunuz? İşte tam size göre bir kamp sandalyesi. Gittiğiniz yere kolayca götürüp oturabileceğiniz bir üründür.

Sadece bunlardan mı ibaret?
Tabii ki sadece bunlardan ibaret değildir. Şok 18-24 tarihleri arasında raflarında onlarca ürünü müşterilerinin hizmetine sunuyor. Sizlerde bu ürünlerden faydalanmak isterseniz o tarihler arasında size en yakın ŞOK şubesine uğrayarak raflardaki ürünlerden elde edebilirsiniz.

Kaçırılmayacak ürünler hizmetinizdedir. Ürünler stoklarla sınırlı olduğunu unutmayınız. Ürünleri elde etmek istiyorsanız 18 Nisan tarihinde size en yakın ŞOK Şubesine uğrayabilirsiniz. Bu fırsat kaçmaz. Haydi hep birlikte kataloğu şöyle biraz daha inceleyelim. 

 

Katalog 1

Katalog 2

Katalog 3

Katalog 4

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*