Reklamlar

Hakmar 7 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu

    • Hakmar 7 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu Aktüel Ürünleri nelerdir?

 

  • Hakmar 7 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu Market Kataloğu kampanya detayları nelerdir?
  • Hakmar 7 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu Broşürü ile reyonlardaki fırsatlar nelerdir?

 

Reklamlar
  • Hakmar 7 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu Aktüel Kataloğu kampanya avantajları nelerdir? 

bu ve buna benzer tüm merak edilen sorularınızın cevaplarınu aktuelurunler.com.tr’de bulacaksınız.

 

Hakmar 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu İçin Tıklayın.

 

Hakmar 7 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu sonunda sizlerle. Birbirinden kaliteli ürünlerin yer aldığı Hakmar reyonlarında 7 Haziran 2018 tarihinde neler olduğu merak ediliyor. Hakmar 7 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu 2 sayfadan oluşmaktadır. 2 Sayfadan oluşan Hakmar 7 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunu hem ürünleri hemde fiyatları şimdi birlikte inceleyeceğiz. Yeni kampanya döneminde müşterilere sunulacak olan indirimli ürünler gün yüzüne çıkmıştır. Hakmar 7 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu o ürünleri değerlendireceğiz. 

Hakmar 7 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunu sizler için inceledik bu ve bu incelememizi şimdi sizlerle paylaşacağız. Dediğimiz gibi ürünler kataloğu 2 sayfadan oluşmaktadır. İlk sayfasına baktığımızda genellikle teknoloji ürünlerinin yer aldığını görmekteyiz. İlk olarak daha doğrusu ilk sayfada saç sakal kesme makinesini görüyoruz.

Özelliklerine bakacak olursak profesyonel saç sakal kesme ve şekillendirme,kablosuz şarjlı kullanım,düzenlenebilir kesme ayarı ve kesim tarakları ve paslanmaz çelik bıçak ağzı ile bu ürün sizlerle. 4 saate varan sürekli kullanımı da varmış ürünün özellikleri arasında. Aslında gerçekten de bu fiyata çok çok kaliteli bir üründür.

Özelliklerini saydığımız saç sakal kesme makinesi 59,95 TL fiyatıyla Hakmar mağazalarında olacaktır. Bu özelliklere bu fiyatlı ürün gerçekten süper. Şimdi gelelim bir başka ürüne. Arzumdan seramik taban ütü. Sürekli buhar gücü,damlama önleyici sistemiyle arzum seramik taban ütü 99,90 TL Belki sizlere fiyat yüksel gelebilir fakat yıllarca kullanabileceğiniz harika bir üründür. 

İlk sayfayı incelemeye devam ediyoruz. Plastik takoz,tabla basamak, insan sağlığına zarar vermeyen siyanürsüz galvanız kaplama,katlanır kolay taşınabilir ergonomik 4+1 merdiven 54,90 TL Artık tehlikeli merdivenlerle riske girmeyin. Bu ürün sayesinde ulaşılmadık yerlere risksiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hakmar 7 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunu incelemeye devam edelim. Daha ilk sayfayı incelemekteyiz. Alüminyum balkon kurutmalığı görmekteyiz ürünler arasında. %100 paslanmaz alüminyum balkon kurutmalığı 34,90 TL Ramazan bayramına sadece sayılı günler kaldı 7 Haziran 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak ürünler arasında Ramazan bayramı ile ilgili ürünleri de görmekteyiz.Güzel bir şekelik reyonlarda bizleri beklemekteyiz. Cam kapaklı özelliğiyle şekerliK 4,95 TL 

Yüksek ve net ses kalitesi,ses kontrol tekerleği ve özel tasarım kafe bandı ile kablolu oyuncu kulaklığı bizleri bekliyor. Görünüş açısından oldukça kaliteli olan kablolu oyuncu kulaklığı 29,95 TL Hakmar 7 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunu sizler için ilk sayfasını inceledik. Hakmar 7 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu 2 sayfadan oluşmaktaydı şimdi ikinci sayfasındaki aktüel ürünleri inceleyelim. İkinci sayfada tekstil ürünlerine daha çok yer verilmektedir. Tayt,eşofman,gömlek ayakkabı vs.. gibi tekstil ürünleri ikinci sayfada daha çok ön planda görünmektedir. 2-12 Yaş arası kız çocuklarına özel tayt 6,95 TL 

Farklı renklerde bay bayan eşofmanı görmekteyiz. Eşofmanlar kaliteli ve sevebileceğiniz tarzdadır. Farklı renklerde Bay bayan eşofman 17,95 TL İşte çocukların sevineceği güzel bir ürün. Okullar tatil olmak üzere sizler de çocuğunuza karne hediyesi olarak bu ürünü alabilirsiniz. 16 Jant bisiklet. Ön ve arka havalı tekerlekler, ön ve arka ay fren sistemi,ayarlanabilir koltuk ve direksiyon,emniyet zincir koruması, ön ve arka çamurluk, arka yan destek tekerlek özelliğiyle 16 jant bisiklet 179,00 TL

2 Sayfadan oluşan Hakmar 7 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunu sizlerle incelemeye çalıştık.Detaylı inceleme için gelin bu sefer ürünler kataloğunu inceleyelim.

Katalog 1

Katalog 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*