Reklamlar

Bim Babalar Gününe Özel Erkek Kol Saati

17 Haziran 2018 Pazar babalar gününe özel mükemmel bir fırsat sizleri beklemektedir. BİM 12 Haziran‘dan itibaren geçerli olacak olan bir ürünü müşterilerine uygun fiyata sunmaya hazırlanıyor.
12 Haziran 2018 tarihinde Bim raflarında olacak Timberland erkek kol saati sizleri beklemektedir. Bim Babalar Gününe Özel Erkek Kol Saati  avantajlı fiyatıyla Bim’de. 12 Hazirandan itibaren Bim şubelerinde olacak olan Timberland erkek kol saati alıcılarını bekliyor.  17 Haziran 2018 Pazar babalar günü, sizler de babanıza sürpriz yapmak istemez misiniz?
En kıymetli varlığımız olan babaların önemini sadece bir güne sığdırmak elbette ki mümkün değildir. Onların değeri her an her saniye boyunca kalbimizdedir. 12 Hazirandan itibaren babalar gününe özel kampanyalı aktüel ürünler arasında yer alacak olan Timberland erkek kol saati sizlerle.
30 Metreye kadar su geçirmez özelliğiyle bu saat 12 Haziran’da Bim şubelerindedir. Kaçırılmayacak bir fırsat sizleri bekliyor. 17 Haziran babalar günü, sizler de babanıza en güzel hediyeyi alarak gönlünü yapmak istemez misiniz? Bim marketler zinciri her daim özel günlerde yapmış olduğu kampanyalarla adından çokça konuşturmuş ve konuşturmaya da devam edecektir. Peşin fiyatına 6 Taksit imkanıyla Analog erkek kol saati BİM mağazalarında alıcılarını bekliyor.
17 Haziran Babalar gününe özel olarak yapılan bu kampanyalı ürün fiyatı sadece 109,00 TL Bim babalar gününe özel üründe mükemmel bir fiyat uygulamıştır.
Normal fiyatın kat kat aşağısında bir fiyatla müşterilerinin hizmetine sunulacak ürün 12 Haziranda BİM reyonlarında olacaktır. aktuelurunler.com.tr olarak bizler de şimdiden BABALAR GÜNÜNÜZÜ KUTLUYORUZ. O değerli insanların sevgisi her saniye boyunca kalbimizde yer etmektedir.
Sadece bir güne özel değildir babaların günü, babalar her daim sevilmeli,sayılmalı ve hatırlanmalıdır. Fakat bazı günler onlara has diye indirimli ürünler yayınlamaktadır piyasalarda tabii ki sadece o günlere has değil onların değeri fakat piyasalardaki indirimli ürünler yayınlanmış ise bizler de bu ürünlerden yararlanmamız gerekir.
BİM 12 Haziran 2018 Salı gününün en avantajlı ürünlerinden bir tanesi de timberland erkek kol saatidir. 30 Metreye kadar su geçirmez özelliğiyle bu saat alıcılarını beklemektedir. Saat deri kayış özelliğine sahiptir.
Ve saat için Bonus ve WORLD karta 6 taksit imkanı sunulmaktadır. Sadece babalar gününe özel olarak yapılmış bu kampanyadan 12 Haziran tarihinde yararlanabilirsiniz. Ürün stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Sizler de canınızın bir parçası olan babanıza güzel bir sürpriz yapmak istemez misiniz?
17 Haziran babalar gününden önce 12 Haziran Bim reyonlarında olacak olan bu ürünü kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye etmekteyiz. Ürün deri kayış özelliğine sahiptir. Peşin fiyatına bonus ve WORLD karta 6 taksit imkanı vardır.
Tabii ki dilerseniz bu avantajlı ürünü peşin fiyatına taksit yaptırtmadan da alabilirsiniz. Saati biraz incelersek gerçekten de muhteşem bir görünüme ve özelliklere sahiptir. Babalara yakışır bir hediye olacaktır bu alacağınız hediye.
Normalde timberland erkek kol saat fiyatı 500-600 TL arasında değişkenlik göstermektedir fakat BİM farkıyla Bim Babalar Gününe Özel Erkek Kol Saati timberland erkek kol saati 109,00 TL Bu fırsatı sakın kaçırmayın. aktuelurunler.com.tr‘de yayınlanan 

BİM 12 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

 

Reklamlar

En cazip ürün timberland erkek kol saati olarak tercihlerde birinci sırada yerini almaktadır. Ürünün özellikleri,görünüş güzelliği ve kalitesi kesinlikle tartışılmayacaktır. Sizler de babalarınıza güzel bir sürpriz yapmaya hazır mısınız? 12 Haziran 2018 tarihlerinde BİM şubelerinin raflarında olacak olan Timberland erkek kol saatini sakın kaçırmayın.

 

Deri kayış,30 metreye kadar su geçirmez özelliğiyle mükemmel bir ürün. Bu ürün stoklarla sınırlı olacaktır. Belirtilen tarihte sizlere en yakın BİM şubelerine uğrayarak ürünü alabilirsiniz. Bim Babalar Gününe Özel Erkek Kol Saati 12 Haziran 2018 Salı günü BİM mağazalarında olacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*