Reklamlar

Bim 6 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

Herkesin beklediği 6 Nisan ürün kataloğunu BİM sonunda yayımladı. Sosyal medyada en çok konuşulan marketler zinciri BİM yine yaptı yapacağını ve 6 Nisanda yapacağı indirimli ürünleri açıkladı görülen o ki milyonlarca müşterisinin yine gönlünde sevgisini yer edeceğe benziyor.

Herkesin bütçesine uygun ürünleri raflarında bulunduran BİM kaliteli ürünleri 6 Nisanda raflarına getirmeyi hedefliyor. Sürprizler mi? Evet, sürprizlere de yer verecektir. Bunun için sizlere en yakın BİM mağaza şubesini ziyaret etmelisiniz. Katalogdaki ürünlerden ziyade müşterilerine raflarında sürprizlere yer açacağa benziyor. Muhteşem ürünlerle donatılmış Bim 6 Nisan 2018 kataloğunu şimdi hep birlikte inceleyelim ne dersiniz?

Reklamlar

Bim 6 Nisan 2018 Aktüel Kataloğunu inlemeye devam edelim.

Kataloğumuzda ilk göze çarpan 16 jantlı bisiklet. 16 stabil çelik kadro maşa,püskül ve jant kanonu aksesuarları, yardımcı yan tekerlek seti ve ön sepeti sadece ve sadece 175 TL ve 2 yıl garantilidir. Bunun yanında bay-bayan kol saati,yağmurluk,oyuncaklar ve daha fazlası Bim 6 Nisan 2018 Aktüel Kataloğundadır

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*