Reklamlar

Bim 22 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 22 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğunu sizlerle paylaşıyoruz. Şimdilik tek bir sayfadan oluşan kataloğumuz ilerleyen süreçlerde detaylı olarak paylaşılacaktır.

Bim 22 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğunu en erken bizler siz değerli takipçilerimiz için paylaşmaktayız. 22 Mayıs’tan itibaren geçerli olacak ürünler nelerdir? 22 Mayısta BİM müşterilerinie neler beklemektedir? Bu gibi sorular aklımızda dolanırken gelin detaylı olarak tek sayfadan oluşan kataloğumuzu inceleyelim.

Reklamlar

Her yönüyle müşterilerinin gönlünde her daim birinci sırada olan BİMde  22 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu tek sayfadan oluşsa da birbirinden güzel ürünlerin yer aldığını görmekteyiz. Her zaman fiyat politikaları nedeniyle müşterileri tarafından beğeni ve güven toplayan Bim bu haftada ürünleriyle de göz dolduruyor.

22 Mayıs’tan itibaren geçerli olacak katalogda ilk gözümüze çarpan DOĞUŞ POŞET SİYAH ÇAY 16,95 TL

Natürel sızma zeytinyağı 11,95 TL

Yudum ayçiçek yağı 25,95 TL

BİM aktüel ürünleriyle yine göz doldurmaya devam ediyor. Müşterilerine Bim 22 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu ile raflarında nelerin olacağına dair ufaktan bilgi veren BİM a dan z ye her ürünlerinde uygun fiyatla müşterilerine sunulduğu gözümüze çarpmaktadır.

Ev,iş yada kişisel olan tüm ihtiyaçlarda BİM sizlerle. Hem kendinizi hem de sevdiklerinize bir şeyler satın alarak hem kendinizi hem de bir başkasını sevindirmiş olursunuz. 7’den 70’e herkesin bürçesine göre hizmet veren bim yine kalitesini konuşturdu. % 100 müşteri memnuniyetiyle asla vazgeçilmezler arasında olan BİM’de Coca cola ve fanta ikisi birlikte 4,75 TL

Ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu sizlere belirtmek isteriz.

Eğer sizler de bu kaliteli ürünlerden yararlanmak  istiyorsanız mutlaka BİM’e belirtilen tarihlerde uğramalısınız.

Bim 22 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğunu gelin hep birlikte daha detaylı inceleyelim.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*