Reklamlar

Bim 13 Nisan 2018 İtibaren Aktüel Ürünler Kataloğu

13 Nisan’dan itibaren geçerli olacak aktüel ürünler kataloğu sizler için yayınlandı. Bakalım BİM’de 13 nisan 2018’den itibaren geçerli olacak ürünler nelermiş.

Her hafta olduğu gibi bu haftada raflarında yüzler çeşitli ürünü indirimli fiyata müşterilerinin hizmetine sunuyor. BİM kataloğuna baktığımızda bebek arabasından mama sandalyesine, oyuncak arabadan tencere tavaya. Bay-Bayan ayakkabıdan cep telefonlarına. Yüzlerce çeşiti sizler için raflarına dizmiştir BİM.

Reklamlar

Kurulduğu günden bu güne verdiği hizmetler kapsamında herkesin gönlünde ayrı bir yeri olan BİM her hafta her bütçeye uygun indirimler yaparak herkesin dostu haline geldi.

Bim 13 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu inceleyecek olursak:

Bim 13 Nisan 2018 aktüel kataloğunu incelediğimizde ilk göze çarpan ürün Vestel Venus V4 Cep Telefonu. 5,5″ ekran boyutu, 13MP arka kamerası, 4,5G uyumu, Android işletim sistemi, 8MP ön kamerası ve 2 yıl garantisi ile dikkat çeken bu ürünün fiyatı 825 TL. Katalogda yer alan dikkat çekici ürünlerden birisi de LG’den. Bim aktüel kataloglarında daha önceki kampanya dönemlerinde de karşımıza çıkan ve büyük ilgi gören; Led ışıklı, 360 derece ses efekti, dahili mikrofonlu, geri arama özellikli, Bluetooth bağlantı özelliği, aux girişi, 2 yıl garantisi ve sayamadığımız bir çok özelliği ile ön plana çıkan LG PH1 Led Işıklı Bluetooth Hoparlör 89 TL.

 

Bim 13 Nisan 2018 İndirimli Aktüel Ürünler yayınlandı. Bu hafta gelen ürünlere baktığımızda cep telefonu vestel venüs v4 telefonun 825 lira olduğunu görmekteyiz.

Taşınabilir şarj aleti sadece 40 tl. üstelik 10 bin mil amper. yani bu ne demek? iphone 7 cihazını tam 3-4 defa şarj edebilirim anlamına gelir bu. Hoparlörde uygun fiyatı.

Bim 13 Nisan 2018 İndirimli Aktüel Ürünler kaçırmamak için sitemizi ziyaret ediniz. Adaptör boyama seti gibi ürünlerde var. Bim mağazalarında 10 nisandan itibaren satışa sunulacak ürünlerdir bunlar.

Bim 13 Nisan 2018 İndirimli Aktüel Ürünlere baktığımızda bebekleri de düşünmüş. Bu hafta diğer ürünler ise mama sandalyesi, bebek arabası gibi şeyler var. İncelemenizi öneririz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*