Reklamlar

Aktüel Bim 22 Haziran 2018 Ürünler Kataloğu

Bim marketler zinciri aktüel ürünler kataloğundaki ürünleriyle Haziran ayında da dopdolu fırsatlarla müşterilerinin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor. Aktüel Bim 22 Haziran 2018 Ürünler Kataloğunu aktuelurunler.com.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Birbirinden kaliteli ürünlerin yer aldığı Aktüel Bim 22 Haziran 2018 Ürünler Kataloğu ürünleriyle fiyat değerlendirilmesini burada yapacağız. Bir çok aktüel ürünler fırsatlarıyla müşterilerinin gönlünde apayrı yere sahip olan BİM 22 Haziran‘da da mükemmel fırsatlarla müşterilerinin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.

Aktüel Bim 22 Haziran 2018 Ürünler Kataloğunda birbirinden güzel indirimli ürünler yer almaktadır. İndirimli ürünler arasından televizyon,bilgisayar,çamaşır makinesi,buz dolabı,klima ve buna benzer bir çok teknoloji ürünlerinin yer alması beklenmektedir.

Reklamlar

Bim aktüel katalogda halkın talep ettiği ürünler mi getiriliyor yoksa Bim marketlerinin kendi ihtiyaçları mı dikkate alınarak aktüel ürün kataloğu  hazırlanıyor?

Bu sorunun cevabı aslında biraz tartışılır çünkü BİM marketler zincirinin yetkilileri anlaşma sağladıkları firmalarla görüşmeler içerisinde olup o firmalardaki ürünleri aktüel ürünler kataloğunda yayınlamaktadır fakat müşterilerden gelen talepler doğrultusunda da BİM yöneticileri değerlendirmelerde bulunuyorlar.

Bim 15 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğunu İncelemek İçin Tıklayınız.

Talep hangi ürüne ise o ürün üzerinde konuşuluyor ve aktüel ürünler kataloğuna ekleniyor. O yüzden sizler de ilerleyen zamanlarda hangi ürünlerin aktüel ürünler kataloğunda olmasını isterseniz bizlere gerek yorum bölümünden gerekse mail yoluyla bu talebinizi iletiniz. Bizler sizler adına BİM yetkilileriyle görüşüp, talep edilen ürünlerin aktüel ürünler kataloğunda olması için elimizden geleni yapmaktayız.

aktuelurunler.com.tr başta olmak üzere bir çok aktüel ürünler sayfasını BİM yetkilileri takip etmektedirler. Bizler de BİM yetkilileri ile görüşmeler sağlayarak istenilen ürünleri aktüel ürünler kataloğuna ekletmeye çalışıyoruz.

Aktüel ürünlerin biraz tarihine bakacak olursak indirimli ürünler adını yani aktüel ürünler adı altında paylaşımı ilk yapan BİM’dir. BİM bu yaptığı uygulamadan sonra diğer marketler zincirleri de aktüel ürünler adı altında avantajlı ürünleri müşterilerine sunmaktadır. İşte aktüel ürünler böyle böyle gelişerek günümüze gelmiştir.

22 Haziran da BİM de müşterileri mükemmel fırsatlı ürünler beklemektedir.  Sizler de bu avantajlı ürünlerden yararlanmak isterseniz belirtilen tarihlerde sizlere en yakın BİM şubelerine giderek avantajlı ürünleri satın alabilirsiniz. Diğer aktüel ürünler kataloğunun açıklamalarında da yaptık fakat burada da söylemek istiyoruz. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Ne kadar erken giderseniz o kadar ürünlere ulaşabilirsiniz. Belirtilen tarihlerde en yakın BİM şubelerine en erken giderek aktüel ürünleri alabilirsiniz.

Bim Marketler 22 Haziran
22 Haziran 2018 Cuma Aktüel Ürünleri
Bim 22 Haziran 2018 Cuma Kataloğu
Bim 22 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu
22 Haziran 2018 Cuma

Aktüel ürünler kataloğundaki ürünleri aktuelurunler.com.tr olarak hep birlikte inceleyeceğiz. Ürünleri ve fiyatlarını inceleyerek hep birlikte karar vereceğiz alacağımız ürünlere. Türkiye genelinde binlerce şubesi ile müşterilerine hizmet veren BİM Vizyon olarak kendilerine kaliteli hizmet ve uygun fiyatı edinen BİM Bu amacına ulaşacaktır.

Her hafta aktüel ürünlerinde uyguladığı kaliteli ürün ve uygun fiyatla müşterilerinin yanında olan BİM marketler zincirinde bu haftada muhteşem ürünler reyonları dolduracaktır.Her hafta olduğu gibi bu hafta da kaliteli ve kampamlı ürünleriyle adından çok konuşturacaktır. Kaliteli ve kapsamlı bir katalog hazırlayan ünlü marketler zincirinde aradığınız her şeyi bulacak ve kaliteli alış-veriş yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

Alış-veriş yapmanın keyfi hiç bu kadar güzel olmamıştı. Bir çok marketlerin aktüel ürünler kataloğundaki ürünlerini aktuelurunler.com.tr olarak hep birlikte inceliyoruz. Ürünlerin kalitesinden fiyatına kadar her bir konuyu inceleyerek ürünler hakkındaki görüşleri daha belirgin hale getiriyoruz. Aktüel Bim 22 Haziran 2018 Ürünler Kataloğunda da bizler sizlerle birlikte ürünleri inceleyeceğiz.

Aktüel Bim 22 Haziran 2018 Ürünler Kataloğu mükemmel avantajlı ürünleriyle müşterilerine hizmet verecektir.

60 L 12-24 saat muhafaza özelliğiyle termos 129,00 TL

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte istediğiniz yere kolay götürebileceğiniz katlanır masa 29,00 TL

Ön korumalı,emniyet kemerli,50 kilo taşıma kapasitesine sahip kolay kurulumlu lisanslı plastik salıncak 39,90 TL

38×40 Cm ebatlarında üst yüzey otantik kilim minder 4,95 TL

20 metre,bağlantı ekipmanları,1 adet sulama başlığıyla bahçe hortumu 34,50 TL

150×150 cm ebatlarında üst kumaş dokuma bez,alt kumaş tela özellikli  piknik plaj örtüsü 9,90 TL

Aktüel Bim 22 Haziran 2018 Ürünler Kataloğunda bir çok ürün yerini almaktadır. Çift kişilik yatak örtüsü 89,90 TL

Polo M-L-XL beden ölçü özellikleriyle erkek tişört 27,50 TL

Kız-erkek çocuk 3-12 yaş arası baskılı tişört 7,50 TL

çift kişilik fitted çarşaf 19,90 TL

Lisanslı külotlu çorap 3-10 yaş kız çocukları için, külotlu çorap 5,95 TL

70×135 cm ebatlarında % 100 pamuk 12 farklı renk özelliğiyle Plaj banyo 9,90 TL

Oyuncu mause. Rival 110 optik steelseries. Truemove 1 sensör düşük gecikmesi ve hızlı tepki süresi en doğal ve en keskin mause hareketlerini iletir.Işıklandırmalı,düşük mause ağırlığı ile hızlı ve kolay hareket imkanıyla Oyuncu mause 139,00 TL

Smart saat. Arama cevaplama ve reddetme telefon defteri senkronize edebilme özelliği,müzik ve mesaj,bt kamera,takvim,ses kaydı,hesap makinesi,android telefonlar ile uyumlu,USB kablo ile şarj özelliğiyle smart saat 79,00 TL

Yaz mevsimiyle birlikte en çok beklenen ürünlerden bir tanesi ise su sebili.

Soğuk-ılık su,saklama alanı mevcut,soğuma gücü 112 watt Dijitsu Su sebili 275,00 TL

Belender seti. 550 Watt,2 farklı hız kademesi,900 ml ölçek kabı,1000 ml kapasiteli paslanmaz çelik bıçak özelliği ile blender seti 99,90 TL

 

Renkli dondurmalık. Kolay bir şekilde dondurmalarınızı yiyebilmeniz için renkli dondurmalık 1,95 TL ( her bir ürün için geçerlidir)

Piramit davlumbaz,siyah inox renklerde,2 adet alüminyum filtre,1 adet baca,bacalı ve bacasız kullanım özelliği,400 m3 hava çıkış debisi,led aydınlatma sistemi,push beton kontrol özelliğiyle davlumbaz 129,00 TL

Çocuklar için mükemmel bir ürün. Mini barbie güzel kıyafetler. Farklı modellerdeki bu ürün 9,95 TL

Eğlenceli mozaik mantarlar +3 yaş 14,90 TL

Ve son olarak plastik mutfak aletleri Aktüel Bim 22 Haziran 2018 Ürünler Kataloğunda. Sizlerle birlikte Aktüel Bim 22 Haziran 2018 Ürünler Kataloğundaki ürünleri fiyatlarıyla birlikte inceledik. Aktüel Bim 22 Haziran 2018 Ürünler Kataloğundaki ürünler stoklarla sınırlıdır. Belirtilen tarihlerde sizlere en yakın BİM şubesine uğrayarak Aktüel Bim 22 Haziran 2018 Ürünler Kataloğundaki ürünlerden faydalanabilirsiniz.

bim aktüel,bim,bim aktüel ürünler,bim aktüel ürünler kataloğu,bim 15 haziran,bim 22 haziran,bim 6 haziran, bim 29 haziran,bim haziran,bim aktüel kataloğu,bimde bu hafta,bim ürünleri,#bim 22 haziran

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*