Reklamlar

2 Şubat 2018 BİM Aktüel Ürünler

2 Şubat 2018 tarihli BİM aktüel ürünleri tanıtım yazımıza hoş geldiniz. Biliyorsunuz ki bim mağazaları her hafta indirimli ürünler getiriyor. Bu ürünler o kadar uygun fiyatlı oluyor neredeyse maliyetine veriyorlar. Bunların sebepleri ise Bim’in üretici firmalardan çok sayıda biranda alım yapmasıdır. Şimdi ise:

2 Şubat 2018 Aktüel Ürünler den bazıları ve fiyatları:

Reklamlar

Fiyatların uygun olduğunu fırından bile anlamak mümkün. Normal bir fırın almaya kalktığınızda 160 lira civarından aşağı değil. Bim ise bunu 129 Tl den sağlıyor.  Bir yandan ise diğer ürünleri incelemeye devam edelim. Bayanların, ihtiyacı olan ürünler bu katalogda yer alacaktır. 2li mutfak havlusunun fiyatının 7 TL olduğunu ve uygun olduğunu görüyoruz.

Bu ürünler 2 şubat 2018 cuma gününden itibaren bim mağazalarında yer alacaktır. Herkes bilir ki aktüel ürünler fazla mağazada kalmaz hemen hemen hepsi aynı gün içerisinde satılır. Ürünleri almak istiyorsanız cuma sabahından bim mağazalarını uğramakta fayda var. Sizce ilk satılan ürün ne olacak? Bu tahminlerinizi sitemizde yorum yaparak bırakabilirsiniz. En güncel aktüel ürünler için sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*